fbpx

Oznámení o akvizici CAMplete solutions Autodeskem

Autodesk oznámil akvizici společnosti CAMplete Solutions Inc., která do výrobního portfolia Autodesk Advanced Manufacturing přináší více než 20 let řešení post-processingu a simulace strojů.

CAMplete Solutions spolupracuje s předními světovými výrobci CNC strojů a používá soubory definic strojů, které zákazníkům pomáhají přesně simulovat, ověřovat a optimalizovat G-kód pro jejich 3osé a 5osé frézky.

V blízké budoucnosti nedojde k žádným změnám produktů, prodeje ani partnerství CAMplete, takže stávající zákazníci budou moci i nadále přistupovat k produktům a službám CAMplete, které dnes používají. Při pohledu do budoucna budou vývojové týmy společně pracovat na stanovení plánu přechodu k migraci produktové sady CAMplete do rodiny pokročilých výrobních produktů společnosti Autodesk, aby pomohly zákazníkům po celém světě.

CAMplete poskytuje vysoce robustní řešení pro zákazníky napříč průmyslovými odvětvími, včetně letectví, automobilového průmyslu a výroby forem. Díky softwarovému řešení CAMplete může Autodesk svým zákazníkům v oblasti výroby do budoucna poskytnout ještě větší hodnotu v propojení návrhu a výroby.