DNC sítě - mějte přenos NC-kódů pod dohledem

Spolehlivá CNC komunikace

DNC-Max je posledni verzí nejoblíbenějšího programu na trhu pro CNC komunikaci. I sebemenší detail byl navržený tak, aby CNC komunikace byla v každém svém aspektu spolehlivější a efektivnější. Počínaje vysoce adaptivním vzdáleným požadavkem a automatickým příjmem až po svoji pokročilou síťovou architekturu klient/server je DNC-Max tím nejlepším softwarovým řešením pro CNC komunikaci.

DNC-Max je navržený tak, aby byl úplným DNC řešením pro všechna Vaše CNC zařízení. Ke standardním typům řídících systémů, jako je Fanuc/Haas, nabízí DNC-Max navíc podporu pro širokou škálu dalších řídících systémů jako Heidenhain, Mazak, Fagor a další.


Image

DNC síťová komunikace nejen pro CNC stroje, roboty, PLC systémy.


Ucelený tok programů do výrobyJednotné a zálohované úložištěEliminace potíží při přenášení NC programů na strojeNezávislost na velikosti programů a pameti stroje


PROZKOUMAT CIMCO DNC

Image

Pravý nástroj pro Vaše podnikání

DNC-MAX je pro uživatele, kteří požadují produktivitu, flexibilitu a spolehlivost, tou nejlepší volbou. Nezáleží na tom, jestli hledáte řešení pro malovýrobu s několika CNC stroji nebo řešení pro podnik se stovkami strojů v rozlehlých výrobních prostorách. DNC-Max je osvědčené řešení pro každého uživatele.

DNC-Max pracuje s hardwarem pro průmyslový standard CNC komunikace prostřednictvím sériové linky RS-232, včetně Ethernetových i bezdrátových TCP/IP sériových serverů. Samozřejmostí je podpora staršího hardwaru a tradičního hardwaru založeného na rozšiřujících kartách.

DNC-Max Klient

DNC-Max Klient se používá jak pro lokální datový přenos, tak i pro dálkový datový přenos, stejně tak i pro sledování komunikačních rozhraní a jejich konfiguraci. DNC-Max Klient může přistupovat buď pouze k jednomu DNC-Max Serveru nebo i k více serverům prostřednictvím sítě LAN, WAN nebo také prostřednictvím internetu.

DNC-Max Server

DNC-Max Server je jádrem systému DNC-Max, který je zodpovědný za všechny činnosti související s komunikací. Uživatel si může zvolit, jestli chce spustit DNC-Max Server jako systémovou službu nebo jako uživatelskou aplikaci.

Image