Jsme certifikovaný MAKE partner společnosti Autodesk

Pomáháme vyrábět více než 25 let

Poskytujeme komplexní řešení i základní službyKdo jsme?


Jsme česká firma s dlouholetou tradicí nejen ve výrobním sektoru. Historie sahá do roku 1991. Díky mnoha nástrojům od společnosti Autodesk, pro kterou jsme Platinovými partnery, dokážeme nabídnout vhodné řešení v podobě CAM systému každému na míru.

CAD Studio je také zároveň autorizované školicí středisko, vývojář aplikací a tvůrce lokalizací.

V oblasti výroby CAD Studio kromě vlastních aktivit navazuje také na tradici společnosti CAD CAM Systems, jež se stala součástí CAD Studia v roce 2019.

V témže roce firma narostla také o specialisty řešení společnosti Cimco.

V roce 2020 se CAD Studio stalo součástí
evropské skupiny Arkance Systems

Více o naší společnosti

ImageCo poskytujeme nad rámec hlavních aktivit?

Naši CAM specialisté se věnuji kromě prioritní zákaznické podpoře také publikování výukových či informativních článků na veřejném blogu a videí na YouTube kanále, které informují o nových funkcích CAD/CAM aplikací.

Také rozvíjíme aktivity členů facebookové skupiny Poradna CAM a 3D tisku. CAD Studio provozuje celosvětový portál CADForum, kde je již více než milion registrovaných uživatelů.


VÍCE O NAŠICH SLUZBÁCH

Čím se ve výrobním oddělení zabýváme?

Naše nabídka řešení zákazníkům zahrnuje CAD/CAM produkty pro dílenskou, produkční i profesionální pětiosé obrábění. Nabízíme software, který může být dostupný všem.

CAD/CAM software rozšiřujeme nástroji na přenos dat výrobou a jejich správu, monitorujeme Vaše stroje a sledujeme jejich využití a efektivitu. Naše řešení jsou propojená a jako celek pokrývají celý sortiment potřeb CNC výroby.

Některé naše aplikace, integrované CAD/CAM produkty, mají přesah do konstrukčních aplikací, případně do systémů správy konstrukčních dat. Autodesk integrované CAD/CAM aplikací dokáží vyřešit Vaše potřeby konstrukčního CADu, reverzního inženýrství a 3D tisku od návrhu po výrobu.


ZJISTĚTE VÍCKdo může naše zkušenosti potvrdit?

Po stovkách implementací a školení Autodesk CAM a CIMCO projektů Vám rádi představíme naše již realizované aplikace.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám po předchozí domluvě představíme naše referenční zákazníky, kteří svou výrobou a nasazeným řešením nejvíce odpovídají Vašim potřebám.


KONTAKTY
Image
Kompletní nabídka CAD/CAM software

Autodesk
PowerMill

Specialista pro víceosé a vysokorychlostní CNC frézování

Objevte CAM systém nejvyšší třídy pro CNC programování frézovacích center, včetně možnosti programování soustružnických cyklů na Mill-Turn centrech. Předností aplikace PowerMill je rychlost, práce s velkými daty a spolehlivost.

ZJISTĚTE VÍC

Autodesk
FeatureCAM

Nejrychlejší řešení pro produkční frézování, soustružení a drátové řezání

FeatureCAM je vytvořený tak, aby maximálně automatizoval dílenské frézování a dokázal efektivně a bezpečně programovat soustružnicko-frézovací a multifunkční CNC stroje. Součástí je i programování EDM drátových řezaček.

ZJISTĚTE VÍC

AUTODESK
FUSION 360

Cloudové a široce dostupné řešení pro návrh a výrobu


Autodesk Fusion 360 je moderní CAD/CAM/CAE 3D aplikace využívající cloudové technologie. Obsahuje návrhové, simulační nástroje i CAM pro klasickou CNC i aditivní výrobu.


ZJISTĚTE VÍC

AUTODESK HSM
INVENTOR CAM

Plně integrovaný CAM do robustního 3D modeláře


Autodesk Inventor CAM, součást konstrukční sady Product Design & Manufacturing Collection, obsahuje nástroje pro CAD/CAM, pro efektivní obrábění digitálních prototypů.


ZJISTĚTE VÍC
Další výrobní produkty
Autodesk PowerShape

Tribridní 3D CAD určený pro technologii. Ideální pro úpravy a opravy vadných modelů a pro reverzní inženýrství.

ZJISTĚTE VÍC
Autodesk NETFABB

Nástroj s kompletním sortimentem funkcí a ucelených pracovních postupů návrh, aditivní výrobu a její simulaci

ZJISTĚTE VÍC
AUTODESK POWERINSPECT

Kontrola a měření oproti 3D modelu pomocí různých zařízení

ZJISTĚTE VÍC