Image

Služby společnosti CAD Studio


Vyberte si ze široké škály našich služeb takové, které Vám pomohou zefektivnit procesy výroby ve Vaší společnosti.

Školení


Naše společnost si zakládá na profesionálním a srozumitelném školení.

Programátor tak získává jistotu ve své práci a navíc se na nás může kdykoliv obrátit v případě potřeby rady.

Pro naše zákazníky realizujeme hromadná i individuální školení, která jsou realizovaná buď přímo u zákazníka, nebo na některé z našich poboček.

Nabízíme dlouhodobé vzdělávání financované prostřednictvím dotačních školení.


Image

Image

Konzultace


Každý uživatel může využít možnosti objednání konzultačního dne na některé z našich poboček nebo využít asistenčního dne u zákazníka pro individuální řešení zvýšení efektivity pracovních postupů.


Postprocesory


Některé ze základních postprocesorů bez zásahu fungují velmi dobře, zejména na tříosých strojích. Ale také víme, že ne každý má čas a schopnosti na to, aby přizpůsobil postprocesor požadavkům stroje vlastními silami. V horších případech to může navíc skončit poškozením stroje. 

CAD Studio jako partner Autodesku pro Vás umí vytvořit a odladit postprocesor pro mnoho typů různě vybavených CNC strojů za velmi výhodných podmínek.

Zakázkové odladění je potřeba zejména u 4osých a 5osých strojů a vybavených soustruhů. Naše postprocesory generují přehledné a bezpečné NC-kódy s mnoha bonusovými prvky.

VÍCE O NAŠICH POSTPROCESORECH

Při odlaďování postprocesorů přímo na strojích spolupracujeme velmi úzce se zákazníkem tak, aby postprocesor splňoval veškerá očekávání na bezpečnost, spolehlivost, univerzálnost a rychlost obrábění.


Image

Online školení


Každý uživatel může využít možnosti objednání konzultačního dne na některé z našich poboček nebo využít asistenčního dne u zákazníka pro individuální řešení zvýšení efektivity pracovních postupů.


Simulace CNC strojů


K našim softwarům nabízíme řešení simulace obrábění prostřednictvím kinematických modelů strojů. 

Simulujte obrábění přímo v CAM systému nebo simulujte již vygenerovaný NC-kód a mějte tak plnou kontrolu nad výrobou.

Eliminujte tak možnosti výskytu nebezpečných situací ve výrobě.


Image

Image

Vývoj aplikací


Abychom zajistili pro naše zákazníky větší komfort a variabilitu při užití CAD CAM softwaru od společností Autodesk, nabízíme služby vývoje vlastních aplikací a doplňků pro programy napříč celým portfoliem.

Zdarma zákazníkům nabízíme doplňkové aplikace v rámci programu CS+ tedy například PowerTools, FeatureTools, HSM tools a další.

Programujeme automatizační makra či doplňky na míru rozšiřující funkcionalitu. Máme za sebou spoustu zajímavých projektů, příkladem následná modifikace NC programů, přizpůsobení CAM systému specifickým potřebám strojní výbavy zákazníka a v neposlední řadě automatizace pracovních postupů pro dosažení vyšší produktivity a komfortu.

Dle přání zákazníka jsme také schopni propojit naše systémy s programy třeích stran, jako například napojení do ERP systémů či měřících zařízení pro přenos naměřeného nástroje přímo do CAM systému a podobně.

VÍCE O našich aplikacích

DNC správa


Spolehlivá CNC komunikace

Přenosy souborů, sledování komunikačních rozhraní a systémová správa jsou prováděny v přehledném a intuitivním uživatelském rozhraní klient/server.

Koncepce programu napomáhá uživateli k rychlému provádění potřebných operací s DNC sítí.

VÍCE O DNC sítích a síťové správě kódů

Image

Image

Monitoring CNC výroby


Realizujeme implementace systémů ke sledování efektivity CNC obrábecích strojů s přehlednými reporty a grafy.

VÍCE O MONITOROVÁNÍ STROJŮ